czwartek, 24 maja 2018

Kartki na Dzień Matki - free download   Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, bo już za dwa dni. Będzie to moje drugie najpiękniejsze święto w życiu i mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo dumna z bycia mamą takiej cudnej istotki. Zapewne wiele z was ma już pomysł na prezent dla swojej mamy, mniejszy lub większy, kupiony, czy zrobiony własnoręcznie, ale może wam się przydać również mały prezent ode mnie.
 


  Często nie umiemy wyrazić swoich słów mową tylko pismem, dlatego też proponuję wam kartkę z własnoręcznie wypisanymi życzeniami dołączonymi do prezentu w trzech różnych wersjach. Może wasze mamy mieszkają daleko, a może niestety nie ma już ich z nami. Kartki są czymś więcej niż 3 zdaniami wydrukowanymi z internetu, mogą być przelaniem na papier naszych uczuć, trosk i tęsknoty.

   Kartki do druku na formacie a5. Proponuję wybrać gramaturę papieru 200g lub wyższą dla dobrego efektu. Do wyboru macie trzy wzory z różnych stylach, sami możecie dobrać, który będzie pasował właśnie do waszej MAMY.  Po wydrukowaniu kartki należy złożyć na pół w poziomie lub pionie (zależnie od kartki).
  


Pliki są wyłącznie do pobrania prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich sprzedaż, rozpowszechnianie, wykorzystywanie i modyfikację grafiki.
POBIERAMPOBIERAMPOBIERAM
   Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich mam świata 
( tych obecnych i tych przyszłych)! 


 

9 komentarzy:

 1. Hmm w sumie jako dodatek do prezentu czemu nie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki :) Niebieska najbardziej mi się podoba.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł :)
  Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne kartki :)
  Ale potrafisz wymyslec ciekawie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne - szkoda że tu wcześniej nie trafiłam.. :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wiem skąd moje córki miały taką ładną kartkę. A to ci sprytne dziewuszki. Piękne kartki tu pokazałaś, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pomysłowości :)

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)