czwartek, 14 grudnia 2017

Dekoracje z choinkowych gałęzi   Choinka jest nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Słyszałam już wiele opinii na temat tego, czy wybrać sztuczną, czy żywą, dlatego zostawiam to waszym upodobaniom. Osobiście uwielbiam swoją, wielką sztuczną i nie chciałabym jej zamieniać na żywą z wielu względów. Chciałabym za to przenieść trochę zapachu lasu ( i nie tylko), aby klimat świąteczny zagościł w pełni w naszym domku.

    Jeśli nie całą choinkę, to kilka gałązek! Zawsze można coś z nich wykonać, a takich cudeniek, jakie dla was wyszukałam, sama się nie spodziewałam:3/4


5/6


7/8


9/10


11/12 
  Czasem prosta dekoracja może okazać się wisienką na torcie. Nie musimy być uzdolnieni artystycznie by wykonać większości z powyższych, a na pewno wywołają uśmiech. W moim przypadku było to kilka gałązek w wazonie i małe bombki :)14 komentarzy:

 1. Piękne dekoracje świąteczne, na pewno porwę jakąś inspirację do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinka "naścienna" wygląda bosko, dobra alternatywa choinki dla kociarzy. :) Poza tym ostatnimi laty widać trend na choinkowe "symbole nie drzewka", np. jak na tej fotografii z wiszącymi gałązkami, czy tymi trójkątnymi ozdobami z patyka i igliwia.

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest co lubię najbardziej, natura !!!
  Pięknie, świątecznie inspirujesz Moja Droga :))
  Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 4. o jak ładnie, czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wygląda to bardzo ładnie, moje oko się cieszy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne dekoracje świąteczne, podobne zrobię u siebie. Fajnie tak czuć ten klimat w całym domu

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie takie dekoracje są fantastyczne. Szczególnie mi się podobają te gałęzie w przezroczystych bańkach. Oby więcej takich wpisów z pomysłami, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu, takie się najlepiej pisze ;)

   Usuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję :)